тел.: +38 (044) 272-43-82

Юридическая компания «Просперитас»: юридическое сопровождение, хозяйственные споры, споры налогообложения, защита интеллектуальной собственности, юридические услуги широкого спектра.

Податковий кодекс очами ДПІ.

Відповідно до акту податкової інспекції одного з районів м. Києва, надісланого одному з наших Клієнтів, податковим органом встановлено завищення податкового кредиту на загальну суму, скажімо 20 000 грн. Таке завищення зафіксовано податковим органом у зв’язку із зарахуванням клієнтом до складу податкового кредиту суми податку на додану вартість сплачену при придбанні товарів. Така сплата засвідчена накладною, яка, як виявилось, не зареєстрована в базі даних Єдиного реєстру податкових накладних.

На підставі такого акту, згодом, було направлено податкове повідомлення рішення про збільшення грошового зобов’язання по податку на додану вартість та застосування штрафних санкцій.

Подробнее..

Які відносини є «громадянським шлюбом»

В свідомості сучасного суспільства відсутній колишній підхід щодо обов’язкової реєстрації шлюбу. Тому в нашому сьогоденні досить поширеним є проживання пари без реєстрації шлюбу, що у побуті зазвичай називають «громадянським шлюбом».

Звичайно кожний з нас вправі обирати ту чи іншу форму існуванні своїх відносин.

Ми ж хотіли б звернути увагу на погляд законодавця за яких підстав має місце існування «громадянського шлюбу», або ж його відсутність.

Подробнее..

Як легально уникнути відповідальності (на прикладі однієї компанії)

Мова піде про приклад на основі реального судового процесу. Приклад показовий тим, що компанія уникає відповідальності впродовж тривалого часу.

У 2006 р. до суду звернулося подружжя громадян Російської Федерації з позовом щодо порушення їхнього права на виїзд за межі України (до Кіпру). Предметом спору в справі стала відмова перевізника (далі – «П») у наданні послуги з перевезення однорічної дитини у зв'язку з відсутністю візи для неї.

Подробнее..

Судова практика з питань стягнення заборгованості за орендними платежами до державного бюджету

Відповідальність за невиконання умов договору оренди, зокрема за несвоєчасне та неповне внесення орендної плати, встановлена як законодавством України загалом, так і кожним окремим укладеним договором оренди державного майна.
Через виникнення заборгованості за сплатою орендних платежів та у звíязку з порушенням орендарями вимог статей 18 та 19 Закону України ́Про оренду державного та комунального майнаa від 10.04.92 No 2269 XII (зі змінами та доповненнями), статті 629 Цивільного кодексу України, статей 284 та 343 Господарського кодексу України регіональне відділення у кожному такому випадку звертається з відповідними позовними заявами до господарського суду.

Подробнее..

О компании - Новости - Юридические услуги - Публикации - Коллектив - Контакты