тел.: +38 (044) 272-43-82

Юридична компанія «Просперітас»: юридичний супровід, господарські спори, спори оподаткування, захист інтелектуальної власності, юридичні послуги широкого спектру

Захист прав інтелектуальної власності

Однією з найважливіших умов успішного розвитку культури, науки, промисловості, торгівлі та інших галузей діяльності є визнання за авторами об'єктів інтелектуальної власності та власниками таких об'єктів певних прав і забезпечення надійного їх захисту.

Захист прав інтелектуальної власності становить передбачену законодавством діяльність відповідних державних органів щодо визнання, поновлення прав, а також усунення перешкод, що заважають реалізації прав та законних інтересів суб'єктів права у сфері інтелектуальної власності, та здійснюється за допомогою застосування належних форм, засобів і способів захисту.

Суб'єктом права на захист може бути автор або патентовласник, особа, яка володіє ліцензією. Захист прав інтелектуальної власності здійснюється окремими способами: цивільно-правовий, кримінально-правовий і адміністративно-правовий. Крім того, цивільно-правовий спосіб, у свою чергу, поділяється на загальні і спеціальні засоби. Переважна більшість спорів з приводу авторського права і суміжних прав та патентних прав розглядаються судами загальної компетенції. Спеціалізованих патентних судів Україна поки що немає. За згодою сторін спір може бути розглянутий третейським судом. У разі, коли сторонами у спорі виступають юридичні особи, спір розглядається господарським судом.

Спеціалісти з права інтелектуальної власності, що є співробітниками нашої компанії, допоможуть Вам обрати правильний спосіб та засоби захисту порушеного права і нададуть Вам максимально можливу юридичну допомогу у вказаній сфері.

 

Пропонуємо вам допомогу у наступних справах

(якщо не вказано інше, ціна включає: підготовку позовної заяви або заперечень на позовну заяву та участь адвоката в судовому процесі у 1-ій інстанції)

Складання договорів на право використання об’єктів інтелектуальної власності

Від 2 000 грн.

Спори  про порушення умов авторських договорів

Від 4 000 грн.

Здійснення реєстрації  прав інтелектуальної власності на промисловий зразок

договірна

Здійснення реєстрації  прав інтелектуальної власності на корисну модель

договірна

Здійснення реєстрації прав інтелектуальної власності на винахід

договірна

Здійснення реєстрації  авторських прав, суміжних прав

договірна

Здійснення реєстрації прав інтелектуальної власності на службові твори

договірна

Спори пов'язані з відмовою у видачі патенту

Від 5 000 грн.

Спори про визнання патенту недійсним

Від 5 000 грн.

Спори про заборону дій, що порушують права на патент

Від 5 000 грн.

Спори про відшкодування шкоди, заподіяної порушником патентних прав

Від 5 000 грн.

Спори про виплату винагороди автору роботодавцем

Від 5 000 грн.

Спори  про надання примусової ліцензії

Від 5 000 грн.

Інші спори у сфері захисту прав інтелектуальної власності

Від 4 000 грн.

Про компанію - Новини - Види послуг - Публікації - Колектив - Контакти