тел.: +38 (044) 272-43-82

Юридична компанія «Просперітас»: юридичний супровід, господарські спори, спори оподаткування, захист інтелектуальної власності, юридичні послуги широкого спектру

Новини законодавства щодо реєстрації прав на нерухоме майно!

З 12 лютого 2014 року набуває чинності Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень і Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» від 17.10.2013 р. № 868.

Детальніше..

Щорічна міжнародна конференція Tax Pro

Днями у Києві відбулась щорічна міжнародна конференція Tax Pro, присвячена стратегії, методам та особливостям податкового планування засобами реєстрації компаній міжнародного бізнесу на території офшорних зон та країн з тими чи іншими податковими перевагами.

Детальніше..

Перехідний період застосування нового Порядку ведення Державного земельного кадастру

 01.01.2013 р. вступає в силу Постанова Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051 "Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру" 

Детальніше..

Новий порядок відведення земельних ділянок

7 грудня 2012 вступає в силу Закон від 02.10.2012 р. № 5395 - VI, яким внесено зміни до Земельного кодексу, законів «Про землеустрій» та «Про Державний земельний кадастр».

Детальніше..

Актуальні проблеми інтелектуальної власності

З 4 по 7 вересня 2012 року у м. Ялта (Автономна Республіка Крим) проходила XIX Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми інтелектуальної власності" – найбільший на сьогодні в Україні форум у сфері захисту інтелектуальної власності.

Детальніше..

Зміна КВЕД

Нагадуємо, що з 1 січня 2012 року набула чинності нова редакція Класифікатора видів економічної діяльності. 

Детальніше..

Фальшивий ордер на порожнечу

Нещодавно зусиллями співробітників нашої компанії була відновлена справедливість, порушена свавіллям чиновників, захищено право постраждалої від Чорнобильської катастрофи на отримання квартири.

Детальніше..

Новини у галузі інтелектуального права

22 червня 2012 р. Міністерство юстиції України був зареєстрований розроблений Міністерством фінансів України новий Порядок реєстрації у митному реєстрі об'єктів права інтелектуальної власності, які охороняються відповідно до закону. 

Детальніше..

Новини сформованої практики у сфері фінансових послуг

Верховний Суд України визначив сферу дії  Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг"


 

 

Детальніше..

Про компанію - Новини - Види послуг - Публікації - Колектив - Контакти